logoznak TAAT

Jak na koupi stavební parcely?

Jak na koupi stavební parcely?

Připravili jsme pro vás zdarma sestavu užitečných rad, které se vám mohou hodit při rozhodování v tak důležitém kroku, kterým je koupě stavební parcely a následná stavba rodinného domu.

Určitě uvítáte rady, jak postupovat krok za krokem, aby pro vás bylo vše kolem koupě parcely snadné a jasné.


Informace o parcele ještě před koupí

Jak zjistit důležité informace při koupi stavební parcely a co vše zvážit ještě před samotnou koupí.


Výběr projektu rodinného domu

Jak se rozhodnout již při výběru projektu rodinného domu? Co je důležité zohlednit v projektové dokumentaci, aby váš budoucí rodinný dům odpovídal vašim představám opravdu ve všech směrech. Tím ušetříte svůj čas a další zbytečné investice.

Inspirovat se můžete originálními typovými projekty.


Výběr typu rodinného domu a jeho velikost

Usnadníme vaše rozhodování v tom, jaký typ a velikost rodinného domu zvolit s ohledem na velikost a tvar stavební parcely. Dozvíte se, co vše byste měli promyslet ještě před samotnou výstavbou. Povíme si jaký rodinný dům zvolit s ohledem na Vaše představy a potřeby.


Investice do stavební parcely a výstavby rodinného domu

Zamyslíme se nad finanční rozvahou, aby plánovaná výše investice pokryla všechny potřebné náklady. Poradíme vám, jak získat optimální způsob investice do výstavby rodinného domu.


Související náklady s výstavbou domu

Společně se zamyslíme o nákladech, které souvisí s výstavbou rodinného domu. Ne vždy je to jen o koupi stavební parcely, ale i možných více nákladech, které mohou nastat. Je pak dobré zvážit všechna pro a proti a počítat i s navýšením ceny spojené s výstavbou rodinného domu.

Co dál je potřeba zajistit?

Novostavba domu

Příprava stavební parcely před zahájením výstavby

Seznámíme se s tím, co bude nutné připravit na stavební parcele ještě před zahájením stavebních prací, ale i s celkovým průběhem výstavby až po dokončení. Je řada věcí, kterým se budoucí stavebník prostě nevyhne.


Stavební ohláška – stavební povolení

V neposlední řadě se seznámíme s tím, co vše bude nutné při vyřízení stavební ohlášky či stavebního povolení. Tomuto tématu se ale podrobně budeme věnovat na samostatných stránkách, abychom vás mohli provést celým procesem. Ušetříte tak mnoho času a námahy a vyhnete se případným možným úskalím.Pokud hledáte podrobné informace ke stavební ohlášce nebo stavebnímu povolení, stačí přejít na naše externí webové stránky, které se vám tuto problematikou zabývají, a tak se dozvíte, jak pohodlně získat stavební povolení snadno a rychle. Přejít na web stavební ohláška.


Kontaktní formulář

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@parcelanastavbu.cz